A continuació trobaràs una informació relacionada amb les competicions més rellevants pels propers dies, del 20 al 26 de setembre de 2021.
AGENDA SETMANAL – 20 al 26 setembre de 2021
WATERPOLO MASCULÍ
LEN CHAMPIONS LEAGUE QUALIFICATION ROUND 1 WP MASC.
Del dijous 23 al diumenge 26 de setembre de 2021
–GRUP A (Savona – ITA): RN Savona (ITA) – CN TERRASSA – Montpellier Water Polo (FRA) – Primorac Kotor (MNE) – AZS UW WP Warsaw (POL) – Vitoria Guimaraes (POR)
–GRUP B (Podgorica – MNE) – Del 22 al 26/9: OSC Budapest (HUN) – Jadran Split (CRO) – Apollon Smyrnis (GRE) – Jadran Herceg Novi (MNE) – Sintez Kazan (RUS) – EVK Zaibas (LTU) – Enka Istanbul (TUR)
Calendari de partits i Resultats clicka aquí
SÚPER COPA D’ESPANYA WP MASC.
Dissabte 25 de setembre de 2021
Lloc: UE Horta
17:30h ZODIAC CN ATLÈTIC-BARCELONETA – CN BARCELONA
Més informació clicka aquí
Resultat i Fitxa del partit clicka aquí
WATERPOLO FEMENÍ
ASTRALPOOL COPA CATALUNYA ABSOLUTA DIVISIÓ D’HONOR FEM. – ELIMINATÒRIES PRÈVIES – PARTIT ANADA
Dimecres 22 i dijous 23 de setembre de 2021
Lloc: Clubs
Dmc 22/9 VF4 20:45h UE Horta Haxelia – CN Catalunya (UE Horta)
Dmc 22/9 VF2 21:30h CN Rubí – AE Santa Eulàlia (CN Rubí – Can Rosés)
Dj 23/9 VF1 20:45h CN Molins de Rei – CN Sant Andreu (CN Monlins de Rei)
Calendari de partits i Resultats clicka aquí
ASTRALPOOL COPA CATALUNYA ABSOLUTA DIVISIÓ D’HONOR FEM. – ELIMINATÒRIES PRÈVIES – PARTIT TORNADA
Dimecres 22 i dissabte 25 de setembre de 2021
Lloc: Clubs
Dmc 22/9 VF3 20:45h CN Atlètic-Barceloneta – CN Sant Feliu (CN At-Barceloneta)
Dss 25/9 VF1 11:00h CN Sant Andreu – CN Molins de Rei (CN Molins de Rei)
Dss 25/9 VF4 12:45h CN Catalunya – UE Horta Haxelia (CN Catalunya – Can Toda)
Dss 25/9 VF2 16:00h AE Santa Eulàlia – CN Rubí (AESE)
Calendari de partits i Resultats clicka aquí
AIGÜES OBERTES
93a TRAVESSIA PORT DE BARCELONA – COPA LEN Leg 3
Dissabte 25 de setembre de 2021
Lloc: Moll Bosch i Alsina
Horaris: 09:00h Travessia infantil – 1.000m
09:10h Travessia menor – 1.000m
09:20h Travessia màsters – 1.000m
09:35h Travessia absoluta – 5 Km
09:40h Travessia general mig fons – 2.5 Km
11:00h Travessia persones amb discapacitat – 400m
11:15h Travessia benjamina – 400m
Més informació Travessia Port BCN clicka aquí
Més informació Copa LEN clicka aquí
VI COPA ESPANYA AIGÜES OBERTES OPEN – ETAPA FINAL
Diumenge 26 de setembre de 2021
Lloc: Málaga
Més informació i resultats clicka aquí
Recordeu que a la nostra pàgina web, www.natacio.cat, podreu seguir les notícies referents a aquestes competicions relacionades, així com també podeu consultar totes les competicions que aquesta Federació organitza cada setmana més totes les notícies relatives al nostre esport.